+48 61 866 63 23 biuro@linkipiast.pl

O Firmie

Strona główna » O Firmie
Produkcją i dorabianiem linek zajmujemy się już bardzo długo bowiem początki naszej Firmy to połowa lat 70-tych. Solidne podstawy, wykorzystanie nabytego przez ten czas doświadczenia, nieustanny rozwój i innowacje w zarządzaniu pozwalają nam i naszym produktom cieszyć się dużym uznaniem w branży motoryzacyjnej oraz innych dziedzinach przemysłu.

Jesteśmy specjalistami w produkcji i regeneracji wszelkiego rodzaju linek i cięgien do samochodów, autobusów, motocykli, wózków widłowych, przyczep itp.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o linki do maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
Uzupełnieniem oferty jest dorabianie linek na podstawie dostarczonego wzoru. Jeżeli w naszym asortymencie nie znajdą Państwo określonego produktu prosimy o dostarczenie wszystkich elementów uszkodzonej linki – pancerza, wkładu oraz końcówek.
Wzory można dostarczyć osobiście lub poprzez przesłanie ich za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko osoby i przedsiębiorstwa związane z branżą motoryzacyjną, gdyż dostarczamy również linki do kosiarek, glebogryzarek, wind, bram garażowych, bram wjazdowych, sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego, mebli oraz dla przemysłu kolejowego.
Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować każde zarówno standardowe, jak i niestandardowe zamówienie.

Nasi dotychczasowi Odbiorcy cenią sobie w szczególności wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług, terminowość wykonania, profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, kreatywność, przystępne ceny oraz pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Do wyrobu linek stosujemy materiały o najwyższej jakości, posiadające wszelkie niezbędne atesty:

  • liny stalowe ocynkowane lub ze stali nierdzewnej o różnych konstrukcjach
  • pancerze z drutu sprężynowego okrągłego lub płaskiego powlekane osłoną PCV
  • liny zbrojone (ciągnąco-pchające) i pancerze zbrojone wzdłużnie mające zastosowanie w linkach zmiany biegów, linkach sterowania hydrauliką itp.
  • końcówki linek i pancerzy ze stali automatowej zabezpieczone galwanicznie przed korozją.